Yükleniyor..

MİSYON & VİZYON

MİSYONUMUZ
Hızlı, profesyonel, rekabet yaratacak uygun ve uygulanabilir, iş ortaklarımızın kalite ve karını arttırıcı yapı sektörüne yeni ürünleriyle çözümler sunarak, bireyin ve mekânların yaşam standartlarını artırmak ve mimari çizgilerini geliştirmektir. Verimliliğin ve başarının kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yol, sürekli gelişmek için Ar-Ge ve insan kaynakları yaratmak ve geliştirmektir.

Bu doğrultuda Grup şirketlerinin her biri, kendi sektörlerinde geçerli yüksek standartları kullanmaları ve geniş ürün yelpazesi ve servis kaliteleriyle müşteri taleplerini karşılamaları konusunda teşvik edilirler.

 

VİZYONUMUZ
Modern teknolojiler kullanarak yüksek kalite ve standartlarda üretim yapan öncü kuruluşlardan biri olarak, hizmet verdiğimiz tüm alanlarda yenilikçi sistemlerimiz ve etik çalışma anlayışımız ile global bir seramik üreticisi olmaktır. Beceri, bilgi ve tecrübeleriyle hem kaliteli ürün hem de uygulama hizmetleri sunan, çözüm geliştirme ve sunmaya yönelik pazar trendlerini belirleyen, partner firmalarına bu yolla  değer yaratmayı ilke edinmiş, gelecekteki olası gelişmeleri araştıran, bunları önceden belirleyerek gerekli değişiklikleri hızla uygulayan bir seramik üreticisi olarak hizmet sunmak.

Şirin Şirketler Grubu’nun vizyonu  “yaptığı her şeyde mükemmellik” olarak özetlenebilir.
Bunun temelinde, birlikte olduğu çalışanlarının yüksek vasıflarına dayanan, sürdürülebilir, uzun vadeli, büyüyen hedeflerle kurgulanmış bir iş anlayışı yatmaktadır.

Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle ve büyüme hedefleriyle, Şirin Şirketler Grubu olarak bizler, 1925ten bu yana süregelen  sanayici geçmişimizle gurur duyuyor ve geleceğe güvenle bakıyoruz.